İstikrar Spor Kulübü Futbol Takımı spor sahalarında görmek istediğimiz milli ve manevi değerlere bağlı nesilleri yetiştirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

2013 yılında kurulan İstikrar Spor Kulübü Futbol Takımı UEFA B lisanslı Antrenörü Abdulvahap Kara yönetiminde U13, U15, U19, A Takımı branşlarında çalışmalarını sürdürüyor. Kulüp sporcuları bedenen ve zihnen müsabakalara hazırlamak için çeşitli etkinlikler düzenleniyor. İşte o etkinliklerden bazıları;

Futbol Oyun Kuralları Semineri

İstikrar Spor Kulübü 16 Kasım Pazar günü “Futbol Oyun Kuralları Semineri” düzenledi. Seminere Gaziantep ulusal hakemlerinden Resul Eren katılarak futbolculara değişen ve gelişen futbol oyun kuralları hakkında bilgiler verdi.

Futbol Taktik Anlayışımız Semineri

İstikrar Spor Kulübü kulüp antrenörü Abdulvahap Kara’nın katılımıyla 28 Kasım Cuma günü “Futbol Taktik Anlayışımız” konulu seminer düzenledi. Seminerde sahalarda uygulanacak taktikler sporculara uygulamalı olarak gösterildi. Seminerin ardından İstikrar Futbol Takımı’nın 2014-2015 yılında giyeceği formalar futbolculara dağıtıldı.

Alt Yapı Çalışmaları

İstikrar Spor Kulübü Futbol Takımı alt yapı çalışmalarını U13, U15, U19 dallarında büyük bir titizlikle yürütüyor. Güzel ahlaklı, yetenekli, spora yön verebilen futbolcular yetiştirme hedefi doğrultusunda hareket eden kulüp, altyapıya yeni sporcular katarak geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmeyi hedeflemektedir. 2013- 2014 futbol sezonunda ilk kez lige giriş yapan ve hiç kırmızı kart almadan ligi tamamlayan İstikrar Spor Kulübü Futbol Takımı bu sene de aynı centilmenlik ruhu ile Antrenörler Abdulvahap KARA ve Mustafa KARA önderliğinde başarı çıtasını yükseltmeyi hedefliyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir