Türkiye Kick Boks Şampiyonası için Gaziantep’te bulunan federasyon başkanı Salim Kayıcı ve yönetim kurulu üyeleri İstikrar Spro Kulübünü ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi aldılar.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Genel Sekreter Hüseyin Şahbaz, Milli Takım Antrenörü Abdulhey Alaya, Gaziantep bölge antrenörleri Ahmet Şahin ve Ahmet Kahvecioğlu’ndan oluşan heyet İstikrar Spor Kulübü tarafından organize edilen akşam yemeğine katıldılar. Yemeğe Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, İstikrar Spor Kulübü Derneği Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol ve çok sayıda davetli katıldı.

Yemeğin ardından İstikrar Spor Kulübünün Fitness Salonu, Yüzme Havuzu ve Spor Salonlarını gezen heyet daha sonra Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirildi. Ziyarette Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı tarafından Bülbülzade Vakfı Aygün Erkek Öüğrenci Yurdu Müdürü Sıddık Akdoğan ve Hakan Gencer’e Kick Boks Şampiyonasına katkılarından dolayı plaket verildi. Ayrıca Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir Salim Kayıcı’ya Tarihin Nöbet Değişiminde Zamanın Ruhu isimli kitabını hediye etti.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.